• Uroczyste pożegnanie ósmoklasistów

• 21 czerwca 2024 r. to Uroczystość Ukończenia Szkoła Podstawowa nr 4 w Świebodzicach przez Uczniów klasy 8a wych. p. Mirosław Drzał i 8b wych. p. Danuta Czarniecka. To czas podziękowania sobie nawzajem za współpracę, wsparcie, dialog i pracę na rzecz szkoły i klasy. Jesteśmy bardzo dumni z naszych Absolwentów i Ich osiągnięć edukacyjnych. Jesteśmy pewni, że wypuszczamy wspaniałe i niezwykle osobowości. Dziękujemy za wszystko

• Zakończenie Roku Szkolnego w klasach 4-7

• 🌺🌺21 czerwca 2024r. to Zakończenie Roku Szkolnego 203/2024 również w kl. 4-7. Wychowawcy: kl. 4a p.Elżbieta Kurdybelska, kl. 5a p. Donata Rzepecka, kl. 6a p. Magdalena Zębek,  kl. 7a p. Marzanna Skrzynik  wręczyli zaproszenia swoim wychowankom z życzeniami udanych I bezpiecznych wakacji 🌺🌺

• Przekazanie Sztandaru Szkoły

• 🌺🌺21 czerwca 2024r. to zakończenie pewnego etapu w życiu i przekazanie zaszczytnych funkcji młodszym kolegom i koleżankom. Kl. 8. złożyły ślubowanie oraz przekazały Sztandar Szkoły kl. 7. "Ślubujemy...." 🌺🌺

• Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego w klasach 1-3

• 21 czerwca 2024r. Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2023/2023. Wychowawcy wręczyli świadectwa i nagrody swoim wychowankom: kl. 1a p. Agata Buryło, kl.2a p. Marta Wołodźko, kl.2b p. Ewa Pajor, kl. 3a p. Małgorzata Kulik. Były również podziękowania dla Rodziców za pracę na rzecz klasy i szkoły. Przy wręczaniu świadectw asystowała Pani Sekretarz Miasta Świebodzice Sabina Cebula oraz Pani Dyrektor Anna Nowak. Gratulujemy ukończenia kolejnej klasy i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

• Uroczyste pożegnanie nauczycielek

• 21 czerwca 2024r. to data pożegnania wspaniałych nauczycieli, pedagogów, naszych koleżanek. Pani Danuta Czarniecka- matematyk- po 40. latach pracy oraz Pani Dorota Gaboń- Bochenek po 35. latach pracy odchodzą na zasłużoną emeryturę. Pani Dorota Uzar- plastyk- zmienia miejsce zatrudnienia. W listopadzie praw emerytalnych nabędzie Pani Małgorzata Kulik - edukacja wczesnoszkolna. Cała Społeczność Szkolna oraz Absolwenci pożegnali wspaniałe osobowości, które włożyły całe serce do edukacji. Praca z Paniami to zaszczyt.

• Zakończenie roku u przedszkolaków

• 21 czerwca 2024 roku to dzień zakończenia roku szkolnego i pożegnania z życiem przedszkolnym. Po raz ostatni sześciolatki przekroczyły próg naszej szkoły. Dziękujemy Rodzicom za współpracę i zaangażowanie. Dziękujemy Pani Magdalenie Kubińskiej za pracę wychowawczą. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

• Pożegnanie ósmych klas

• W dniu dzisiejszym żegnaliśmy uroczyście uczniów klas ósmych. Była to rozrywkowa część jutrzejszego apelu. Uczniowie wysłuchali krótkiego programu artystycznego w wykonaniu klas siódmych, następnie otrzymali dyplomy i słodki poczęstunek. Uczniom zostały nadane tytuły, które charakteryzowały ich zachowanie przez ostatnie osiem lat w naszej szkole np. żartowniś roku, luzak roku, najlepszy piłkarz, mistrzyni stylizacji, mega mózg … Śmiechu, wzruszeń i dobrej zabawy było mnóstwo Ósmoklasiści będziemy za Wami tęsknić Trzymamy za Was kciuki

• Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

• Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego w naszej szkole to: Michał Laśkiewicz klasa 8b i Dawid Szurma klasa 6a. Chłopcy zajęli 14 i 15 miejsce w Polsce. Gratulujemy

Zadania konkursowe wymagają sporo wiedzy i wysiłku umysłowego . Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy językowe . Koordynator konkursu w naszej szkole Magdalena Zębek.

• "Kolorowy Potwór. Emocje w bibliotece"

• "Dzień dobry,

z ogromną wdzięcznością za kreatywność i zaangażowanie w działania na rzecz edukacji emocjonalnej i czytelniczej dzieci przesyłam podziękowania za udział w naszym konkursie "Kolorowy Potwór. Emocje w bibliotece".

Jako wydawnictwo jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego, w jak fantastyczny sposób pracują Państwo z naszym bohaterem.

Wydawnictwo Mamania"

• Warsztaty - Edukacja gerontologiczna osób młodszych

• W dniu dzisiejszym (19.06) uczniowie klas młodszych wzięli udział w bardzo ciekawych warsztatach. Edukacja gerontologiczna osób młodszych.

"Wyspy - to spotkanie z gerontologią w formie zabawy, która jest tłem do rozmowy o starości. Pozwala wprowadzić elementy edukacyjne budujące świadomość, jak nasze postawy i wczesnodziecięce nawyki mogą wpłynąć na to, że nasza starość nie będzie zagrożona staniem się bezludną, samotną wyspą.”

W warsztatach wzięli udział uczniowie klasy 2a i 2b

• Relaks na świeżym powietrzu

• Ostatni tydzień nauki to doskonały czas na relaks na świeżym powietrzu. Uczniowie klasy trzeciej spędzili go w miłej atmosferze w Książański Parku Krajobrazowym